Про університет BHMS

Вища освіта швейцарської якості у сфері гостинності та бізнесу
BHMS Business and Hotel Management School, розташований у центрі Люцерна, входить до складу Bénédict Switzerland Group, заснованої у 1928 році. Це одна з найбільших приватних освітніх організацій у Швейцарії, щорічно тут навчаються понад 15 000 студентів.

Ще раз про BHMS

Кампус BHMS Business and Hotel Management School у Люцерні щороку готує близько тисячі студентів з усього світу до майбутньої кар'єри у готельному та ресторанному бізнесі. BHMS пропонує програми бакалаврату та магістратури у сфері гостинності, бізнесу та кулінарного мистецтва, а також міжнародний ступінь MBA.

Партнери BHMS

Випускники бакалаврату та магістратури BHMS Business and Hotel Management School отримують подвійні дипломи – швейцарський та британський, виданий Robert Gordon University of Aberdeen, одним із топових навчальних закладів Великобританії. Це дає серйозну перевагу при працевлаштуванні у майбутньому та відкриває нові двері. Кожен із двох дипломів має свою цінність для роботодавців.
Програма MBA BHMS розроблена спільно з York St John University, і її випускники також отримують швейцарський та британський дипломи з однією зі спеціалізацій на вибір: готельний бізнес, підприємництво та інновації чи міжнародний маркетинг.
Випускники BHMS Business and Hotel Management School отримують подвійний швейцарсько-британський диплом.
Ми обрали партнером Robert Gordon University, тому що він входить до топ найкращих навчальних закладів Великобританії на думку студентів, згідно з підсумками дослідження The Times Higher Education Student Experience 2018 і постійно займає високі позиції у списках найкращих університетів за версіями The Times, The Guardian та The Complete University Guide.

Кампус Robert Gordon University

з висоти пташиного польоту.

Акредитація BHMS

BHMS акредитована провідною спеціалізованою американською асоціацією з акредитації бізнес-шкіл та програм, організацією EduQua of Switzerland відповідно до кантонального та федерального законодавства, що є швейцарським «знаком якості» освітніх закладів, крім того, ми офіційно є Швейцарським Федеральним Коледжем Вищої Освіти у сфері Туризму, Готельного та Ресторанного Бізнесу.

Кампус

BHMS – це кампус, розташований у центрі мальовничого Люцерну. Чотири наші будівлі перебувають у пішій доступності одна від одної.
  1. Lakefront Center стоїть прямо навпроти головного вокзалу міста і ділить одну будівлю з Radisson Blu Hotel.
  2. City Campus – головна резиденція студентів та співробітників BHMS, яка відкрила свої двері у 2016 році. Тут же на першому поверсі знаходиться студентський ресторан.
  3. Sentipark – це сучасна будівля, в якій знаходяться нові класи та студентські кімнати приблизно для 60 осіб, у затишній сусідній будівлі Gibraltar – ще кілька аудиторій.
  4. Baselstrassе 57 – перша будівля BHMS Business and Hotel Management School, яка сьогодні є житловою резиденцією частини студентів.

Життя у BHMS

Щотижня наш відділ розваг вигадує для студентів щось нове: катання на катамаранах чи конях, екскурсії в природні заповідники, заняття йогою, виїзд на барбекю, спортивні змагання – ми знаємо, як це важливо – швидко «влитися» у новий колектив та весело проводити вільний час.

Поширені запитання

Якщо у вас ще залишилися питання, пошукайте відповіді на них у списку нижче. А ще краще — зв'яжіться з нашим представником, він із задоволенням розповість вам про всі аспекти, що вас цікавлять.
Made on
Tilda