Кар'єра після

закінчення BHMS

Після BHMS легко знайти роботу, тому що у випускника є не тільки подвійний диплом, а й досвід, і рекомендації зі стажувань.
Ми - допомагаємо!
Освіта за кордоном має бути практичною. Ви інвестуєте в навчання і маєте право розраховувати на те, що інвестиції незабаром окупляться. Наші випускники не потрапляють в замкнуте коло «немає досвіду – немає роботи, немає роботи – немає досвіду». Грамотно складені програми, що відповідають вимогам роботодавців, щорічні оплачувані стажування і допомога в працевлаштуванні після випуску — це те, що робить навчання в BHMS по-справжньому прикладним.
Навчаємо правильно презентувати
свої навички та досягнення
Усі академічні програми BHMS включають семінари:

 • Переговори;
 • Ефективна робота з клієнтами;
 • Комунікативні навички;
 • Вдосконалення презентаційних навичок;
 • Як правильно скласти резюме, привабливе для роботодавця;
 • Як успішно проходити співбесіди.

BHMS щорічно влаштовує на оплачувані стажування понад 500 своїх студентів.

Стажування

Стажування є невід'ємною частиною навчання в BHMS Business and Hotel Management School. Це унікальний досвід роботи в індустрії гостинності, а також крок на шляху до майбутніх управлінських позицій.

Зарплата стажистів в Швейцарії обумовлюється угодою між роботодавцем і Федеральним союзом працівників (Federal Employee Union) і зараз становить 2'212 Швейцарських франків на місяць до вирахування податків. Середній дохід після оподаткування та побутових витрат становить приблизно 1500 Швейцарських франків.

Вийди із зони комфорту

Подивіться, як студенти B.H.M.S.

долають себе і досягають успіху

під час стажувань.

Для того, щоб отримати направлення на практику, студент повинен успішно завершити навчальний семестр, а також показати знання місцевої розмовної мови. Під час практики працездатність і успіхи студента оцінюються його роботодавцем. Також після кожного стажування студент зобов'язаний написати звіт про її проходження.

Кілька цифр про стажування

Ми уважно стежимо за тим, щоб практику було проходити так само комфортно, як і основний курс
90%
СТУДЕНТ
воліють стажуватися в швейцарських компаніях
100%
З НИХ
отримують можливість пройти практику
60%
СТАЖЕРІВ
проходять практику в 4-5-зіркових готелях
70%
ПРАКТИКАНТІВ
стажуються в німецькій частині Швейцарії

Працевлаштування

Сфера гостинності - процвітаюча і зростаюча індустрія. На сьогоднішній день її річний оборот становить $9 трильйонів, тобто приблизно 10.6% від світового ВНП. Згідно з даними Міжнародної Ради з Туризму, індустрія туризму та гостинності пропонує 221,6 мільйонів робочих місць, а разом з її швидким зростанням (4.6% на рік) зростають і Ваші кар'єрні перспективи.

Masterwork, власне агентство BHMS Business and Hotel Management School, надає допомогу в пошуку вакансій і працевлаштуванні випускників усіх програм. Підготовка до інтерв'ю, створення резюме і відео-резюме, підготовка документів і збір візового пакету - ми допомагаємо на кожному кроці, також пов'язуємо наших випускників з роботодавцями безпосередньо. BHMS має кілька сотень компаній-партнерів по всьому світу, які наймають наших випускників.

Masterwork —
власне агентство BHMS Business and Hotel Management School, створене для допомоги випускникам у пошуках роботи.

Випускники

Кількість випускників BHMS вже наближається до 5000. 90% з них знайшли свою першу роботу протягом декількох місяців після отримання диплома. 70% випускників починають свою кар'єру в кращих світових мережах.
Щоб дізнатися більше про свої кар'єрні перспективи, подивіться стартові позиції наших випускників.

Партнери BHMS

Наших випускників із задоволенням наймають провідні компанії сфери послуг і сервісу. Ось топ-10 компаній, в яких працюють наші випускники:

 • Soho Grand Hotel, New York, USA
 • Marriott Harbor Beach, Fort Lauderdale, Florida, USA
 • Hilton London Olympia Hotel, London, UK
 • The Fairmont Royal York, Ontario, Canada
 • Shangri-La Hotel, Dubai, UAE
 • Kempinski Grand Hotel, Gelendzhik, Russia
 • Hyatt Regency Resort & Spa, Danang, Vietnam
 • Four Season Hotel, Istanbul, Turkey
 • Royal Caribbean International, Miami, USA
 • Hilton Iru Fushi Resort & Spa, Noonu Atoll, Maldives
Made on
Tilda